Renault Trafic T291,6 dCi 120 L2H1
Detaljer
| Modelår | 2019 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2019 |
| Kilometertal | 93.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 16,4 km/l |
| CO2 udledning | 178 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 7.080 kr. / år |
| Ydelse | 120 hk/320 nm |
| Acceleration | 12,0 sek. |
| Tophastighed | 172 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.000 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
KUN 1650 kr mdl ydelse ! kørecomputer, stofindtræk, højdejust. førersæde, vinterhjul, el-sidespejle m varme, tågelygter med statisk kurvelys, træk, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, app integration, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, alarm, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), automatisk lys, db. airbags, antispin, esp, auto hold, armlæn på førersæde, Bagdøre 180 u. ruder, Dobbelt passagersæde, 3-punktsseler ved alle sæder, partikelfilter
Meget nydelig & velkørende lang Trafic fra 2019, som har haft 1 ejer fra ny & KUN kørt 93.000 km ! Har kørt med sædeovertræk fra ny !
+ 4800 kr i leveringsomkostninger som indeholder:
Service efter fabrikantens forskrifter, klargøring & syn af køretøjet, lovpligtigt c. v. r nummer, samt nummerplader
LEASINGFORSLAG 60 MDR & FRI KM
Udbetaling 16000 kr
Mdl ydelse 1650 kr
Restværdi 20000 kr
Alle priser er ex moms
Vidste du, at din gamle bil kan indbyttes som en del af udbetalingen ?
Byttebil velkommen, uanset alder & stand
Ring for fremvisning 51305817
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 261.207 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.683 kg |
| Bredde | 196 cm |
| Længde | 540 cm |
|---|---|
| Højde | 197 cm |
| Lasteevne | 1.347 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 80 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Intelligent hastighedsassistent |
|---|---|
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alarm | Kurvelys |
| Antispin | Musikstreaming via bluetooth |
| App integration | Navigation |
| Auto hold | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Regnsensor |
|---|---|
| Automatisk start/stop | Sædebetræk, stof |
| Bakkamera | Sædevarme |
| DAB radio | Stofindtræk |
| El-ruder | Tågelygter |
| El-sidespejle | Træk |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fartpilot | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Vinterhjul |
| Højdejust. førersæde |