Renault Master V T352,0 dCi 150 L3 Chassis Tekno
Kontantpris(Ekskl. moms)
339.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2025 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2025 |
| Kilometertal | 41.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 11,0 km/l |
| CO2 udledning | 288 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 13.980 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/360 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
8 pallers alukasse, 750 kg Zepro lift, el indst. luftførersæde, aircondition, fartpilot, bakkamera, trådløs mobilopladning, apple carplay, android auto, usb-c tilslutning, bluetooth, kørecomputer, multifunktionsrat, led kørelys, el-sidespejle m/varme, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, armlæn, 3 sæder, el-ruder, automatisk start/stop, dab radio, regnsensor, dæktryksmåler, automatisk lys, airbag, 10,1" display med touchskærm, EURO 6.
Leasingforslag med fri km:
• Udbetaling kr. 50.000.-
• Løbetid 60 måneder
• Restværdi kr. 100.000.-
• Månedlig ydelse kr. 4.199.-
Fortsat fabriksgaranti op til 3 år/ 100.000 km.
For yderligere information eller et uforpligtende leasingtilbud, kontakt os på 8660 0266.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 310.750 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 208 cm |
| Længde | 636 cm |
|---|---|
| Højde | 226 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | 80 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El-sidespejle m. varme |
|---|---|
| Airbags | Elsæder |
| Aircondition | Fartpilot |
| Android auto | Fjernb. centrallås |
| Apple carplay | Kørecomputer |
| Automatisk lys | LED Kørelys |
| Automatisk start/stop | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Bakkamera | Regnsensor |
| DAB radio | Sædevarme |
| Dæktryksmåler | Trådløs mobilopladning |
| El indst. førersæde | Udv. temp. måler |
| El-ruder | USB C tilslutning |