Opel Vivaro-e75 Innovation L2
Kontantpris(Ekskl. moms)
184.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2025 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2025 |
| Kilometertal | 20 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 350 km |
| Batterikapacitet | 75,0 kWh |
| Energiforbrug | 238 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 136 hk/260 nm |
| Acceleration | 13,1 sek. |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
OBS PÅ VEJ IND, RING OG HØR NÆRMERE, IMPORTBIL SÅ UDSTYR KAN VARIERE FRA DANSKE MODELLER, 3 Phase ChargerAirconditionConnectivity PackageCruise ControlDoubble Passenger Seat with FlexCargo functionHeated Exterior MirrorsNavigation PackageParkpilotReversing CameraSpare Wheel
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 391.238 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 192 cm |
| Længde | 496 cm |
|---|---|
| Højde | 194 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|