MAN TGE2,0 3.180 Kassevogn L3H3 aut. AWD
Detaljer
| Modelår | 2025 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2025 |
| Kilometertal | 1.500 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 10,0 km/l |
| CO2 udledning | 262 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 11.960 kr. / år |
| Ydelse | 177 hk/410 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 8 |
| Trækvægt | 3.000 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
4X4 - KUN KØRT 1500KM - ADAPTIV FARTPILOT - INDBYGGET NAVIGATION - APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO - FULD AUTOMATISK KLIMAANLÆG - 2 STOLE I KABINE - LED FORLYGTER - BAKKAMERA
TILKØB GARANTI TIL 2/2030 FOR KUN 9000,-+MOMS
MAN TGE 3.180 L3H3 AWD AUTO
1500km.
importeret fra østrig
mulighed for anh. træk til max 3000kg ( pris 8000,-+moms )
Adaptiv fartpilot
Bakkamera
indbygget navigation
Apple carplay / android auto
LED Forlygter
Armlæn til fører og passager stol
2 zone fuld automatisk klimaanlæg m. A/C
regn og lys sensor
Diesel partikel filter ( må kører i miljøzoner )
Varerum:
Mål: L.3450 x B.1780 x H.1950 mm.
Skydedør i h. side
Bagdøre i bag
Finansiel leasing forslag:
mdl. ydelse 4.375,-+moms
løbetid 60 mdr.
Udbetaling: 100.000,-+moms
Restværdi 100.000,-+moms
krav om positiv kredit godkendelse
For fremvisning, eller yderligere information kontakt: Jeppe Jacobsen +45 40602572
, kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, kurvelys, træk, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, automatisk start/stop, dab radio, dab+ radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, automatisk lys, airbag, db. airbags, dæktryksmåler, antispin, esp, automatisk nødassistent, automatisk nødbremsesystem
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 488.284 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 204 cm |
| Længde | 599 cm |
|---|---|
| Højde | 259 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.000 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Fartpilot |
|---|---|
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
| Adaptiv fartpilot | Fuld LED forlygter |
| Airbags | Fuldaut. klima |
| Aircondition | Håndfrit til mobil |
| Android auto | Højdejust. forsæde |
| Antispin | Intelligent hastighedsassistent |
|---|---|
| Apple carplay | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Auto. nødbremse | Kørecomputer |
| Automatgear | Kurvelys |
| Automatisk lys | LED Kørelys |
| Automatisk nødassistent | Multifunktionsrat |
| Automatisk nødbremsesystem | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk start/stop | Navigation |
| AUX tilslutning | Regnsensor |
| Bakkamera | Sædebetræk, stof |
| Centrallås | Stofindtræk |
| DAB radio | Tågelygter |
| DAB+ Radio | Træk |
| Dæktryksmåler | Udv. temp. måler |
| El-ruder | USB A tilslutning |
| El-sidespejle m. varme | USB C tilslutning |
| ESP / ESC | USB tilslutning |
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse4.375 kr.
- Førstegangsydelse100.000 kr.
- Totalpris i løbetiden362.500 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 100.000 kr.
- Løbetid60 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet
krav om positiv kredit vurdering