Fiat Fiorino1,3 JTD Basic Van 5d
Kontantpris(Ekskl. moms)
50.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2008 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2012 |
| Kilometertal | 66.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 23,3 km/l |
| CO2 udledning | 120 g/km |
| Euronorm | 5 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.920 kr. / år |
| Ydelse | 75 hk/190 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Sælger min fiat fiorino, da jeg ikke længere har behov for den. Den har kørt 66.000 km.
Den er i god stand, men har lidt klister tilbage på siden fra små logoer.
Har du spørgsmål kan du kontakte mig på:
53 54 66 10
Km stand: 66.000?
Anhængertræk?
Manuelt gear?
Mulighed for levering?
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 121.847 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.090 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 610 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fuldaut. klima |
|---|---|
| Aircondition | Servo |
| El-ruder | Træk |