Fiat Ducato 352,3 MJT 160 Kassevogn L2H1 Pro+
Leasing ydelse(Ekskl. moms)
2.014 kr./md.Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2020 |
| Kilometertal | 105.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 13,0 km/l |
| CO2 udledning | 247 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 11.260 kr. / år |
| Ydelse | 160 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | Blå |
Beskrivelse
LEASINGFORSLAG MED FRI KILOMETER: 1 GANGS YDELSE KR. 20.000,- 60 MDR. A KR. 2.014,- RESTVÆRDI KR. 30.000,- ALLE PRISER ER EX. MOMS....
LEVERING TILBYDES TIL ALLE BROFASTE ØER,
BEMÆRK 160 HK MED AUTOMATGEAR,
DOBBELT SKYDEDØRE, træk til 2500 kg, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, fartpilot, aircondition, automatgear, el-ruder, udv. temp. måler, bakkamera, fjernlysassistent, vognbaneassistent, esp, airbag, kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, håndfrit til mobil, 12V-udtag, armlæn, kopholder, træbund og sider samt LED lys i varerum, skrivepult,
DENNE BIL LEVERES NYSYNET SAMT NYSERVICERET,
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 263.854 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 3.500 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | - |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| Airbags | Kørecomputer |
| Aircondition | Motorkabinevarmer |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
| Bakkamera | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Stofindtræk |
|---|---|
| El-sidespejle | Træk |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fartpilot | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Fjernlysassistent | Vognbaneassistent |
| Håndfrit til mobil |
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse2.014 kr.
- Førstegangsydelse20.000 kr.
- Totalpris i løbetiden140.840 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 30.000 kr.
- Løbetid60 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet