Fiat Ducato 302,3 MJT 130 Kassevogn L2H1 Pro
Kontantpris(Engros/CVR, Ekskl. moms)
54.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2016 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2016 |
| Kilometertal | 200.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 14,3 km/l |
| CO2 udledning | 186 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 9.160 kr. / år |
| Ydelse | 130 hk/320 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Finansiering tilbydes med 0kr i udbetaling og RANTE-FRI i op til 24mdr. Leasing med fri km tilbydes.
kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, el-sidespejle m/varme, træk, aircondition, centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, varme i forrude, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, cd/radio, håndfrit til mobil, alarm, bakkamera, airbag, esp
ALLE VORES BILER SÆLGES ENGROS OG HAR VÆRET IGENNEM VORES KLARGØRING.
Mange flere biler på: www.billio.dk
Finansiering og leasing tilbydes.
Vi tager gerne biler i bytte.
📞 Undgå at køre forgæves – kontakt os gerne for fremvisning på 31 54 54 54 (opkald eller SMS).
📩 Kontakt os for besigtigelse.
🚐 Billio ApS
📞 31 54 54 54
📧 info@billio.dk
📍 Sydmarken 37, 2860 Søborg
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 217.350 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.851 kg |
| Bredde | 205 cm |
| Længde | 541 cm |
|---|---|
| Højde | 225 cm |
| Lasteevne | 1.149 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | 90 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Airbags | Håndfrit til mobil |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alarm | Multifunktionsrat |
| Antispin | Musikstreaming via bluetooth |
| Bakkamera | Nøglefri tænding |
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
|---|---|
| Centrallås | Sædevarme |
| El-ruder | Stofindtræk |
| El-sidespejle m. varme | Træk |
| ESP / ESC | Varme i forrude |
| Fartpilot |