Citroën Jumper 35+2,2 BlueHDi 165 L2H2 FlexLine+
Kontantpris(Ekskl. moms)
110.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2021 |
| Kilometertal | 159.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 10,9 km/l |
| CO2 udledning | 243 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 10.840 kr. / år |
| Ydelse | 165 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 3.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Bemærk 3000kg på krogen samt dobbelt skydedør, kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, el-sidespejle m/varme, aircondition, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, sædevarme, cd/radio, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, airbag, antispin, esp, bakkamera, træk 3000KG.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 264.132 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 3.500 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | - |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| Airbags | Kørecomputer |
| Aircondition | Motorkabinevarmer |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Musikstreaming via bluetooth |
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Sædevarme |
|---|---|
| El-sidespejle m. varme | Stofindtræk |
| ESP / ESC | Træk |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |
| Fjernb. centrallås |