Citroën Berlingo1,5 BlueHDi 100 L1 ProffLine+ Van
Kontantpris(Ekskl. moms)
110.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2021 |
| Kilometertal | 106.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 17,9 km/l |
| CO2 udledning | 146 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.960 kr. / år |
| Ydelse | 100 hk/250 nm |
| Acceleration | 13,2 sek. |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sort |
Beskrivelse
kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, vinterhjul, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, kurvelys, træk, AFH, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, el-ruder, dab+ radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, automatisk lys, airbag, esp, antispin, synet 03-01-2025 ................................... RING FOR TILBUD PÅ ERHVERVSLEASING ........................... BILEN KAN TAGES MED HJEM MED DET SAMME DA VI HAR EGET MOTORKONTOR .........................
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 192.328 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.340 kg |
| Bredde | 192 cm |
| Længde | 440 cm |
|---|---|
| Højde | 180 cm |
| Lasteevne | 1.000 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 53 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| Airbags | Kørecomputer |
| Aircondition | Kurvelys |
| Android auto | Multifunktionsrat |
| Antispin | Musikstreaming via bluetooth |
| Apple carplay | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Regnsensor |
|---|---|
| AUX tilslutning | Sædebetræk, stof |
| DAB+ Radio | Sædevarme |
| Dæktryksmåler | Skiltegenkendelse |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Stofindtræk |
| El-ruder | Tågelygter |
| ESP / ESC | Træk |
| Fartpilot | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Vinterhjul |