VW Up!1,0 MPi 60 Move BMT 5d
Detaljer
| Modelår | 2017 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2016 |
| Kilometertal | 136.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 24,4 km/l |
| CO2 udledning | 94 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 60 hk/95 nm |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
LEVERES NYSYNET OG NYSERVICERET✅
✅ - Sædevarme
✅ - Aircondition
✅ - Automatisk start/stop
✅ - Automatisk nødbremsesystem
✅ - Musikstreaming via bluetooth
✅ - Appforbindelse
✅ - Automatisk lys
✅ - El-sidespejle
✅ - Isofix
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, splitbagsæde, læderrat, bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. førersæde, kurvelys, tågelygter, led kørelys, el-sidespejle, aircondition, fjernb. centrallås, automatisk start/stop, app integration, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, aux tilslutning, dab radio, esp, regnsensor, automatisk lys, dæktryksmåler, isofix, 4 airbags, automatisk nødbremsesystem
🚘 Vi tager din bil i bytte!
Hesselager Biler
Vallensbækvej 44, 2625 Vallensbæk
📞 50 22 44 33
⏱️ Åbningstider:
Mandag - fredag: 10:00 - 17:30
Lørdag & søndag: 11:00 - 16:00
Vi tager forbehold for tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 934 kg |
| Bredde | 164 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 150 cm |
| Lasteevne | 396 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4 airbags | ESP / ESC |
|---|---|
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
| Aircondition | Højdejust. førersæde |
| Antispin | Isofix |
| App integration | Kørecomputer |
| Auto. nødbremse | Kurvelys |
| Automatisk lys | Læderrat |
|---|---|
| Automatisk nødbremsesystem | LED Kørelys |
| Automatisk start/stop | Musikstreaming via bluetooth |
| AUX tilslutning | Regnsensor |
| Bagagerumsdækken | Sædebetræk, stof |
| DAB radio | Sædevarme |
| Dæktryksmåler | Splitbagsæde |
| Dobbelt bagagerumsbund | Stofindtræk |
| El-ruder | Tågelygter |
| El-sidespejle |