VW ID.477 Pro 5d
Kontantpris
214.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 12/2022 |
| Kilometertal | 83.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 518 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 173 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/- |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Hvidmetal |
Beskrivelse
Bilen er lige ankommet. Billeder er på vej. Kontakt os for at høre nærmere og evt få en skarp byttepris
✅ Matrix lygter
✅ Head-up display
✅ Svingbart anhængertræk
✅ 360 graders kamera
✅ Varmepumpe
✅ Adaptiv fartpilot,
matrix led forlygter, headup display, svingbart træk (manuel), varmepumpe, 360° kamera, adaptiv fartpilot
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 360° kamera | Head-up display |
|---|---|
| ABS-bremser | Matrix LED forlygter |
| Adaptiv fartpilot | Svingbart træk (manuelt) |
| Automatgear | Varmepumpe |