VW ID.477 Pro 5d
Detaljer
| Modelår | 2026 |
|---|---|
| 1. registrering | -/- |
| Kilometertal | (ny bil) 100 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 570 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 158 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | - |
| Ydelse | 286 hk/545 nm |
| Acceleration | 6,7 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Blåmetal |
Beskrivelse
❗LEDER DU EFTER EN FABRIKSNY EL-BIL MED PLADS TIL HELE FAMILIEN, SÅ LÆS MED HER❗
⚡ID.4 PRO⚡
✅3 ÅR/60.000 KM. GARANTI✅
📞HAR DU SPØRGSMÅL TIL BILEN ELLER ØNSKER DU SELV AT OPLEVE BILEN PÅ EN PRØVETUR, SÅ TØV IKKE MED AT KONTAKTE OS: 96742600
📞
UDSTRYET MED BL.A.:
✅LED-MATRIX LYS
✅BLINDVINKELSASSISTENT
✅PANORAMAGLASTAG
✅BAKKAMERA
✅EL BAGKLAP
✅APP-CONNECT
✅ADAPTIV FARTPILOT
✅19" ALUFÆLGE
✅77 KWH - 525 KM.
✅286 HK.
DERUDOVER OGSÅ: kørecomputer, digitalt cockpit, stofindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, ambiente belysning, 19" alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, matrix led forlygter, fuld led forlygter, kurvelys, dynamisk blinklys i bag, mørktonede ruder i bag, automatgear, varme i rat, 2 zone klima, fuldaut. klima, elektrisk kabinevarmer, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, adaptiv fartpilot, varme i forrude, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, el betjent bagklap, fod betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, app integration, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, android auto, navigation, håndfrit til mobil, apple carplay, regnsensor, alarm, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, automatisk lys, intelligent hastighedsassistent, stemmebetjening, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, auto hold, automatisk nødassistent
⚡HUSK AT VI OGSÅ TILBYDER ATTRAKTIVE FINANSIERINGS- SAMT FORSIKRINGSMULIGHEDER⚡
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.149 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 541 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Fuld LED forlygter |
|---|---|
| 2 zone klima | Fuldaut. klima |
| 4x el-ruder | Håndfrit til mobil |
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Adaptiv fartpilot | Højdejust. forsæde |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Intelligent hastighedsassistent |
| Alarm | Isofix |
|---|---|
| Alufælge | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Ambiente belysning | Kørecomputer |
| Android auto | Kurvelys |
| App integration | Matrix LED forlygter |
| Apple carplay | Mørktonede ruder i bag |
| Auto hold | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatgear | Navigation |
| Automatisk lys | Nøglefri adgang |
| Automatisk nødassistent | Nøglefri tænding |
| Bakkamera | Panoramatag |
| Blindvinkelassistent | Parkeringssensor (bag) |
| DAB+ Radio | Parkeringssensor (for) |
| Dæktryksmåler | Regnsensor |
| Digitalt cockpit | Sædebetræk, stof |
| Dynamisk blinklys i bag | Sædevarme |
| El betjent bagklap | Skiltegenkendelse |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Stemmebetjening |
| El-ruder | Stofindtræk |
| Elektrisk kabinevarmer | Tonede ruder |
| Elektrisk parkeringsbremse | Trådløs mobilopladning |
| Fjernb. centrallås | Træthedsregistrering |
| Fjernlysassistent | Varme i forrude |
| Fod betjent bagklap | Varme i rat |
| Førerovervågning med advarsel | Vognbaneassistent |