VW ID.377 Pro S 5d
Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2023 |
| Kilometertal | 75.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 557 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 154 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 7,9 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Hvidmetal |
Beskrivelse
❗LEDER DU EFTER EN EL-BIL MED LANG RÆKKEVIDDE PERFEKT TIL HVERDAGENS GØREMÅL, SÅ LÆS MED HER❗
⚡ID.3 77 PRO S⚡
📞HAR DU SPØRGSMÅL TIL BILEN ELLER ØNSKER DU SELV AT OPLEVE BILEN PÅ EN PRØVETUR, SÅ TØV IKKE MED AT KONTAKTE OS: 96742600📞
UDSTYRET MED BL.A:
✅ADAPTIV FARTPILOT
✅EL-INDSTILLELIGE FORSÆDER MED MEMORY OG MASSAGE
✅BAKKAMERA MED PARKERINGSCENSOR FORAN OG BAGVED
✅19" ALUFÆLGE
✅APP-CONNECT
✅MATRIX-LED FORLYGTER
✅77 KWH - 554 KM.
✅204 HK.
DERUDOVER OGSÅ: Ambiente belysning, træthedsregistrering, bakkamera, fuldaut. klima, skiltegenkendelse, dab+ radio, el indst. førersæde m. memory, højdejust. forsæder, massage i forsæder, el-justerbar lændestøtte, el indst. forsæder, multifunktionsrat, varme i rat, isofix, sædevarme, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, aut. nedbl. bakspejl, 19" alufælge, vognbaneassistent, el-klapbare sidespejle m/varme, dæktryksmåler, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), navigation, matrix led forlygter, fuld led forlygter, led baglygter, automatisk nødbremsesystem, regnsensor, adaptiv fartpilot, trådløs mobilopladning, android auto, apple carplay, håndfrit til mobil, auto hold
⚡HUSK AT VI OGSÅ TILBYDER ATTRAKTIVE FINANSIERINGS- SAMT FORSIKRINGSMULIGHEDER⚡
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 355.715 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 385 liter |
| Vægt | 1.828 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 426 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 472 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Fuld LED forlygter |
|---|---|
| ABS-bremser | Fuldaut. klima |
| Adaptiv fartpilot | Håndfrit til mobil |
| Alufælge | Højdejust. forsæde |
| Ambiente belysning | Isofix |
| Android auto | LED baglygter |
| Apple carplay | Massage i forsæder |
|---|---|
| Aut. nedbl. bakspejl | Matrix LED forlygter |
| Auto hold | Multifunktionsrat |
| Auto. nødbremse | Navigation |
| Automatgear | Nøglefri adgang |
| Automatisk nødbremsesystem | Nøglefri tænding |
| Bakkamera | Parkeringssensor (bag) |
| Bakspejl m. nedbl. | Parkeringssensor (for) |
| DAB+ Radio | Regnsensor |
| Dæktryksmåler | Sædevarme |
| El indst. førersæde m. memory | Skiltegenkendelse |
| El indst. forsæder | Trådløs mobilopladning |
| El-justerbar lændestøtte | Træthedsregistrering |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Varme i rat |
| Elsæder | Vognbaneassistent |
| Fjernb. centrallås |