VW ID.377 Max+ 5d
Detaljer
| Modelår | 2026 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2025 |
| Kilometertal | 4.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 552 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 158 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 7,9 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | - |
Beskrivelse
FREMHÆVET UDSTYR PÅ DENNE BIL:
✔️ 5 ÅRS / 150.000 KM GARANTI
✔️ VARMEPUMPE
✔️ LED MATRIX FORLYGTER
✔️ ADAPTIV FARTPILOT
✔️ HELÅRSDÆK
✔️Farve: KINGS RED METALLIC + SORT TAG
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, 20" alufælge, helårshjul, led kørelys, fuld led forlygter, matrix led forlygter, led baglygter, mørktonede ruder i bag, varmepumpe, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, 4x el-ruder, manuel forvarmning af batteri, type-2 ladekabel, navigation, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, airbag, vognbaneassistent, automatisk nødassistent, stemmebetjening, android auto, apple carplay, håndfrit til mobil, sædevarme, el-klapbare sidespejle m/varme, automatgear, varme i rat, 2 zone klima, elektrisk kabinevarmer, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, elektrisk parkeringsbremse, dab+ radio, alarm, automatisk parkeringssystem, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, intelligent hastighedsassistent, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, antispin, esp, auto hold
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 325.315 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 385 liter |
| Vægt | 1.828 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 426 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 472 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Intelligent hastighedsassistent |
|---|---|
| 20 tommer Alufælge | Isofix |
| 4x el-ruder | Klimaanlæg, 2-zonet |
| ABS-bremser | Kørecomputer |
| Adaptiv fartpilot | Læderrat |
| Airbags | LED baglygter |
| Alarm | LED Kørelys |
|---|---|
| Alufælge | Manuel forvarmning af batteri |
| Ambiente belysning | Matrix LED forlygter |
| Android auto | Mørk loftbeklædning |
| Antispin | Mørktonede ruder i bag |
| Apple carplay | Multifunktionsrat |
| Aut. nedbl. bakspejl | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto hold | Navigation |
| Auto. parkering | Nøglefri adgang |
| Automatgear | Nøglefri tænding |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk nødassistent | Parkeringssensor (for) |
| Automatisk parkeringssystem | Regnsensor |
| Bakkamera | Sædebetræk, stof |
| Bakspejl m. nedbl. | Sædevarme |
| DAB+ Radio | Skiltegenkendelse |
| Dæktryksmåler | Splitbagsæde |
| Digitalt cockpit | Stemmebetjening |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Stofindtræk |
| Elektrisk kabinevarmer | Tonede ruder |
| Elektrisk parkeringsbremse | Træthedsregistrering |
| ESP / ESC | Type-2 ladekabel |
| Fjernlysassistent | Udv. temp. måler |
| Fuld LED forlygter | USB C tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Varme i rat |
| Helårshjul | Varmepumpe |
| Højdejust. forsæde | Vognbaneassistent |