VW ID.377 Max+ 5d
Kontantpris
259.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2025 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2025 |
| Kilometertal | 17.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 552 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 158 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 7,9 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Grå |
Beskrivelse
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, læderrat, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, el-klapbare sidespejle m/varme, led baglygter, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, 2 zone klima, varmepumpe, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, app integration, dab radio, håndfrit til mobil, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 325.515 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 385 liter |
| Vægt | 1.828 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 426 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 472 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Højdejust. forsæde |
|---|---|
| ABS-bremser | Isofix |
| Adaptiv fartpilot | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Airbags | Kørecomputer |
| App integration | Læderrat |
| Apple carplay | LED baglygter |
| Aut. nedbl. bakspejl | Mørktonede ruder i bag |
|---|---|
| Automatgear | Multifunktionsrat |
| Automatisk lys | Nøglefri adgang |
| Bagagerumsdækken | Nøglefri tænding |
| Bakkamera | Parkeringssensor (bag) |
| Bakspejl m. nedbl. | Parkeringssensor (for) |
| DAB radio | Regnsensor |
| Dæktryksmåler | Sædevarme |
| Digitalt cockpit | Skiltegenkendelse |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Splitbagsæde |
| El-ruder | Tonede ruder |
| Elektrisk parkeringsbremse | Trådløs mobilopladning |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |
| Fuld LED forlygter | USB C tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Varmepumpe |