VW ID.358 Pro 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2022 |
| Kilometertal | 101.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 422 km |
| Batterikapacitet | 58,0 kWh |
| Energiforbrug | 156 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 120 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 145 hk/310 nm |
| Acceleration | 9,6 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Grå |
Beskrivelse
Bilen kan ses og prøves på:
📍 Grindstedvej 2, 9310 Vodskov
Kontakt os på:
📞 +45 96 39 16 16
📧 info@kautok.dk
_______________________________________
⚡ WLTP/oplyst-rækkevidde: 422 km
⚡ Ladetype: 3
⚡ Batterikapacitet: 58Kwh
________________________________________
- Automatgear.
- Android Auto, App integration, Apple CarPlay.
- Klimaanlæg.
- Fartpilot adaptiv.
- Varme i Rat.
- Ambiente interiør belysning.
________________________________________
Fordele ved at handle hos Kinnerup Autokommission 🟠
Lav pris 💰
Vi sælger i kommission, og derfor er priserne ofte lavere end hos traditionelle bilforhandlere.
Attraktiv finansiering 💳
Vi tilbyder finansiering gennem Santander Bank, både med og uden udbetaling.
Tryghed med ejerskifteforsikring 🛡️
Mulighed for Autoconcept Ejerskifteforsikring, som kan dække uventede reparationsomkostninger helt op til kilometertælleren siger: 300.000 km.
Vi tager gerne din bil i bytte 🔄
Hurtig vurdering og fair pris.
Levering 🚛
Levering i hele Jylland for kun 1.495,-
Levering på Fyn & Sjælland for kun 1.995,-
🎥 Videofremvisning muligt
Hvis du ikke har mulighed for at komme og bese bilen, kan vi lave en videofremvisning for dig!
________________________________________
Bemærk ⚠️
Der tages forbehold for taste - og beskrivelsesfejl i annoncen.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 310.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 385 liter |
| Vægt | 1.705 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 426 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 565 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| 7 personers | Højdejust. førersæde |
| ABS-bremser | Isofix |
| Adaptiv fartpilot | Kørecomputer |
| Adaptiv undervogn | Læderrat |
| Airbags | LED baglygter |
| Aircondition | LED Kørelys |
|---|---|
| Android auto | Mørk loftbeklædning |
| Antispin | Mørktonede ruder i bag |
| App integration | Multifunktionsrat |
| Apple carplay | Navigation |
| Aut. nedbl. bakspejl | Nøglefri tænding |
| Auto. nødbremse | Parkeringssensor (bag) |
| Automatgear | Parkeringssensor (for) |
| Automatisk nødbremsesystem | Regnsensor |
| Bagagerumsdækken | Sædebetræk, stof |
| Bakspejl m. nedbl. | Sædevarme |
| Centrallås | Skiltegenkendelse |
| DAB radio | Splitbagsæde |
| Dæktryksmåler | Stemmebetjening |
| Delkunstlæderindtræk | Stofindtræk |
| Digitalt cockpit | Tonede ruder |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Træthedsregistrering |
| Elektrisk parkeringsbremse | Udv. temp. måler |
| ESP / ESC | USB C tilslutning |
| Fartpilot | Varme i rat |
| Fjernb. centrallås | Vognbaneassistent |
| Fuldaut. klima |