VW e-Up!5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2022 |
| Kilometertal | 48.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 260 km |
| Batterikapacitet | 32,3 kWh |
| Energiforbrug | 144 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 83 hk/210 nm |
| Acceleration | 11,9 sek. |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
SUPER FIN VW E-UP FRA 2022 I DEN FLOTTE QUAZITGRÅ METTALLAK!
🟩 MODELÅR 2023
🟩 QUAZITGRÅ METTALLAK
🟩 CCS DC HURTIG OPLADNING 40KW
HIGHLIGHTS:
☑️ LED KØRELYS
☑️ FULDAUTOMATISK KLIMA
☑️ HÅNDFRIT TIL MOBIL
☑️ MUSIK VIA BLUETOOTH
☑️ VOGNBANEASSISTENT
☑️ APP-INTEGRATION
☑️ FARTPILOT
☑️ BAKKAMERA
☑️ P-SENSOR BAG
☑️ HØJDEJUSTERBART FORSÆDER
☑️ 15" ALUFÆLGE
🚗 VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE! 🚘
☎️ RING GERNE PÅ FORHÅND FOR AFTALE OM PRØVETUR - 25989922 📲
⭐️ÅBNINGSTIDER: EFTER AFTALE⭐️
🐣ÅBENT EFTER AFTALE HELE PÅSKEN🐣
✅ MEDLEM AF DANSK BILBRANCERÅD!🚘
ALT UDSTYR:
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, 15" alufælge, tågelygter, led kørelys, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, app integration, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 182.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 251 liter |
| Vægt | 1.135 kg |
| Bredde | 165 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 149 cm |
| Lasteevne | 395 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 15 tommer Alufælge | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| ABS-bremser | Højdejust. forsæde |
| Airbags | Isofix |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alufælge | Læderrat |
| Antispin | LED Kørelys |
| App integration | Mørktonede ruder i bag |
|---|---|
| Automatgear | Multifunktionsrat |
| Automatisk lys | Musikstreaming via bluetooth |
| AUX tilslutning | Parkeringssensor (bag) |
| Bakkamera | Regnsensor |
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
| Centrallås | Splitbagsæde |
| Dæktryksmåler | Stofindtræk |
| Dobbelt bagagerumsbund | Tågelygter |
| El-ruder | Tonede ruder |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fartpilot | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Fuldaut. klima | Vognbaneassistent |
| Håndfrit til mobil |