Toyota Verso2,0 D-4D T1 7prs 5d
Detaljer
| Modelår | 2011 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2011 |
| Kilometertal | 354.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 18,9 km/l |
| CO2 udledning | 140 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 4.960 kr. / år |
| Ydelse | 124 hk/310 nm |
| Acceleration | 11,3 sek. |
| Tophastighed | 185 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.300 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Toyota Verso 2,0 D-4D T1 7prs 5d
Udstyr:
• 7 personers.
• Fartpilot
• Anhængertræk
• 2 Zone fuld aut. klima
• Tågelygter
• Regnsensor
• Glastag
Yderligere udstyr:
16" alufælge Kørecomputer, el-sidespejle, el-ruder og mm.
C V R SALG
________________________________________
Hos LJ Biler får du altid:
✅ Mulighed for at se bilen hjemmefra – få en personlig video-fremvisning via Facetime eller lignende
✅ Fleksibel finansiering – med eller uden udbetaling
✅ Vi byder på alle biler – uanset alder, kilometer og mærke
✅ 20 års erfaring – eksperter i bilhandel og import fra Tyskland
________________________________________
Inden besigtigelse anbefaler vi, at du ringer eller skriver til os først – så sikrer vi, at bilen står klar, og du undgår at køre forgæves.
________________________________________
Vores kunder giver os 4,9 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ på Trustpilot
________________________________________
Åbningstider:
Mandag-Fredag: 10:00-17:00
Lørdag: Efter aftale
Søndag: 11:00-15:00
Chat: www.ljbiler.dk
📞: 40 999 440
📧: Kontakt@ljbiler.dk
🌐: www.ljbiler.dk
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 329.752 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.515 kg |
| Bredde | 179 cm |
| Længde | 444 cm |
|---|---|
| Højde | 162 cm |
| Lasteevne | 745 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.300 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 55 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 16 tommer Alufælge | El-sidespejle |
|---|---|
| 2 zone klima | ESP / ESC |
| 4x el-ruder | Fartpilot |
| 7 personers | Fjernb. centrallås |
| 8 airbags | Fuldaut. klima |
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Airbags | Isofix |
|---|---|
| Aircondition | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Alarm | Kørecomputer |
| Alufælge | Læderrat |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| AUX tilslutning | Panoramatag |
| CD | Regnsensor |
| CD afspiller | Sædebetræk, stof |
| CD/radio | Splitbagsæde |
| Centrallås | Stofindtræk |
| City steering | Tågelygter |
| El-ruder | Træk |