Toyota Aygo1,0 VVT-i x 5d
Kontantpris
59.700 kr.Detaljer
| Modelår | 2014 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2014 |
| Kilometertal | 84.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 26,3 km/l |
| CO2 udledning | 87 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 69 hk/95 nm |
| Acceleration | 14,0 sek. |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | - |
Beskrivelse
Super fin Aygo i den faceliftede model - Sælges nysynet og nyserviceret - Bemærk 2 sæt hjul (sommer på alufælge)
# Denne bil kan finansieres fra 1030 kr. i måneden uden udbetaling
- Bakkamera
- A/C
- Bluetooth
- App connect
- 26,3 km/l
læderindtræk, alufælge, aircondition, musikstreaming via bluetooth, airbag, automatisk lys, bakkamera, cd/radio, fjernb. centrallås, el-ruder
✔ Billig finansiering med og uden udbetaling.
✔ Lån via Santander, Ikano og Resurs Bank.
✔ Udvidet garanti i op til 24 mdr. via Cargarantie.
✔ Omgående levering også i weekender. (Vi udleverer nummerplader)
Koldingvejens Automobiler
Koldingvej 3, 6600 Vejen
Telefon – 8871 0808
kontakt@kvautomobiler.dk
Åbningstider:
Mandag – Fredag: 10:00-17:00
Lørdag: Efter aftale
Søndag: 12:00-16:00
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 93.992 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 880 kg |
| Bredde | 162 cm |
| Længde | 343 cm |
|---|---|
| Højde | 147 cm |
| Lasteevne | 360 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | CD/radio |
|---|---|
| Airbags | El-ruder |
| Aircondition | Fjernb. centrallås |
| Alufælge | Læderindtræk |
| Automatisk lys | Musikstreaming via bluetooth |
| Bakkamera | Sædebetræk, læder |