Suzuki S-Cross1,0 Boosterjet Active 5d
Detaljer
| Modelår | 2016 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2018 |
| Kilometertal | 143.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,0 km/l |
| CO2 udledning | 115 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.600 kr. / år |
| Ydelse | 112 hk/170 nm |
| Acceleration | 11,0 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.200 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
⭐️ Meget pæn & velholdt Suzuki S-Cross ⭐️
Værd at bemærke om bilen:
⭐️ Fuld LED forlygter
⭐️ LED kørelys
⭐️ Multifunktionsrat i læder
⭐️ 2 Zone klima
⭐️ Nøglefri adgang & start
⭐️ Aftageligt træk
⭐️ Apple CarPlay
⭐️ Andirod Auto
⭐️ Håndfrit til mobil
⭐️ Musikstreaming via Bluetooth
⭐️ Regnsensor
⭐️ Bakkamera
⭐️ Automatisk lys
✅ Supplerende udstyrsliste:
kørecomputer, bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 17" alufælge, led baglygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, isofix, airbag, antispin, esp, træk,
Ring for fremvisning da bilen kan stå i showroom 📱40863027 til Jesper eller på 📱51370000 til Søren.
Vi tilbyder finansiering med & uden udbetaling samt mulighed for tilkøb af udvidet garanti forsikring
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 229.988 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.165 kg |
| Bredde | 179 cm |
| Længde | 430 cm |
|---|---|
| Højde | 159 cm |
| Lasteevne | 565 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 47 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 17 tommer Alufælge | Klimaanlæg, 2-zonet |
|---|---|
| 2 zone klima | Kørecomputer |
| 4x el-ruder | Læderrat |
| ABS-bremser | LED baglygter |
| Aftageligt træk | LED Kørelys |
| Airbags | Mørktonede ruder i bag |
| Alufælge | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Anhængertræk, aftagl. | Musikstreaming via bluetooth |
| Antispin | Nøglefri adgang |
| Apple carplay | Nøglefri tænding |
| Automatisk lys | Regnsensor |
| Bagagerumsdækken | Sædebetræk, stof |
| Bakkamera | Sædevarme |
| ESP / ESC | SD kortlæser |
| Fartpilot | Splitbagsæde |
| Fjernb. centrallås | Stofindtræk |
| Fuld LED forlygter | Tagræling |
| Håndfrit til mobil | Tonede ruder |
| Højdejust. forsæde | Træk |
| Isofix | Udv. temp. måler |