Suzuki S-Cross1,0 Boosterjet Active 5d
Kontantpris
124.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2018 |
| Kilometertal | 77.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,0 km/l |
| CO2 udledning | 113 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.600 kr. / år |
| Ydelse | 112 hk/170 nm |
| Acceleration | 11,0 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.200 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
Flot og velholdt Suzuki S-Cross Active
Alle service overholdt
Leveres nysynet og nyserviceret
Vigtigste udstyr
✔️ Klimaanlæg 2 zoner
✔️ Apple CarPlay / Android Auto / Bakkamera
✔️ Nøglefri betjening
✔ ️Fartpilot
Vi kan også hjælpe med
✔️ Finansiering med og uden udbetaling
✔️ Ejerskifteforsikring
✔️ Undervognsbehandling (Pava)
Dreyer Automobiler A/S
Kontakt os på tlf. 39695529 eller mail rd@dreyer-auto.dk
eller kom forbi forretningen på Vandtårnsvej 79, 2860 Søborg
Åbningstider: Mandag – Fredag 09:00-17:00, Søndag 11-15
https://dreyer-auto.dk/
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 218.011 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 430 liter |
| Vægt | 1.165 kg |
| Bredde | 179 cm |
| Længde | 430 cm |
|---|---|
| Højde | 159 cm |
| Lasteevne | 565 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 47 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 17 tommer Alufælge | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| 2 zone klima | Isofix |
| 4x el-ruder | Klimaanlæg, 2-zonet |
| ABS-bremser | Læderrat |
| Alufælge | Mørktonede ruder i bag |
| Android auto | Nøglefri adgang |
| Apple carplay | Nøglefri tænding |
|---|---|
| Bakkamera | Sædevarme |
| El-sidespejle m. varme | Tågelygter |
| Fartpilot | Tagræling |
| Fuld LED forlygter | Tonede ruder |