Suzuki Alto1,0 GA 5d
Kontantpris
19.500 kr.Detaljer
| Modelår | 2012 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2012 |
| Produceret | 5/2012 |
| Kilometertal | 240.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 23,3 km/l |
| CO2 udledning | 99 g/km |
|---|---|
| Euronorm | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 68 hk/90 nm |
| Acceleration | 14,0 sek. |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 200 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Suzuki alto | Flot og økonomisk bil
Brændstof: Benzin
-Km-tal: 240.000
-Modelår: 2012
-Forbrug: 23,3 km/l
-Afgift: 460 kr, - kr/halvårlig
-Nummerplade kan tilkøbes til 1.480,- kr
_______________________________________
⭐ Udstyr ⭐
✔️ A/C
✔️ Antispin
✔️ Selealarm
✔️ Kørecomputer
✔️ Servostyring
_______________________________________
⭐ Bonus og vedlighold⭐
✔️ Leveres nysynet
✔️ Leveres nyserviceret
✔️ Mulighed for levering efter aftale
_______________________________________
Mulige tilkøb:
Vinter, sommer eller helårsdæk
Garanti pakker
Serviceaftale
Polering
_______________________________________
📞 Ring eller send en SMS på 28 97 95 70 for yderligere information eller for at aftale en prøvetur.
(Der tage forebehold for tastefejl)
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 84.890 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 930 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 350 cm |
|---|---|
| Højde | 147 cm |
| Lasteevne | 320 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|