Navor E51,5 PHEV Rock 5d
Kontantpris
210.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2025 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2025 |
| Kilometertal | 18.000 km |
| Drivmiddel | Plug-in hybrid Benzin |
| Brændstofforbrug | - |
| Rækkevidde | (NEDC) 80 km |
| Batterikapacitet | 17,5 kWh |
|---|---|
| Energiforbrug | 167 Wh/km |
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| CO2 udledning | 28 g/km |
| Euronorm | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 218 hk/- |
| Acceleration | 7,4 sek. |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | - |
| Trækvægt | - |
| Farve | Sort |
Beskrivelse
super 7 personer Navor hvor der er god plads til alle. Køre fejlfri og der er garanti de 6 år fra købstidspunktet. dvs 5 år tilbage
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 225.510 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | SUV |
| Bagagerumsstørrelse | 465 liter |
| Vægt | 1.895 kg |
| Bredde | 187 cm |
| Længde | 476 cm |
|---|---|
| Højde | 171 cm |
| Lasteevne | 450 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 60 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El-soltag |
|---|---|
| Apple carplay | Fartpilot |
| Automatgear | Fuldaut. klima |
| Automatisk start/stop | LED Kørelys |
| Bakkamera | Nøglefri tænding |
| Dæktryksmåler | Parkeringssensor (for) |
| El komfortsæder | Sædevarme |
|---|---|
| El-ruder | Servo |