Kia Picanto1,0 EX 5d
Kontantpris
17.499 kr.Detaljer
| Modelår | 2007 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2007 |
| Kilometertal | 119.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 19,6 km/l |
| CO2 udledning | 117 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.760 kr. / år |
| Ydelse | 61 hk/86 nm |
| Acceleration | 16,4 sek. |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | - |
Beskrivelse
KØRER GODT , læderrat, isofix, 4x el-ruder, centrallås, el-sidespejle , synet april 2025 - køb nu og få 1 måneds gratis bilforsikring - vi sælger nr plader så du kan køre hjem - se alle vores biler på www.VarmingBiler.dk
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 106.764 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 850 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 350 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 500 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| ABS-bremser | Isofix |
| Centrallås | Læderrat |
| El-sidespejle |