Kia Picanto1,0 Attraction+ 5d
Detaljer
| Modelår | 2016 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2016 |
| Kilometertal | 78.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 22,7 km/l |
| CO2 udledning | 105 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 66 hk/- |
| Acceleration | 14,6 sek. |
| Tophastighed | 158 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
________________________________________
Fremhævet udstyr 📝
- Kun kørt 78.000.km.
- Klimaanlæg.
- Håndfri telefon.
- Fartpilot.
- Navigation.
- Undervognsbehandlet.
________________________________________
Fordele ved at handle hos Kinnerup Autokommission 🟠
Lav pris 💰
Vi sælger i kommission, og derfor er priserne ofte lavere end hos traditionelle bilforhandlere.
Attraktiv finansiering 💳
Vi tilbyder finansiering gennem Santander Bank, både med og uden udbetaling.
Tryghed med ejerskifteforsikring 🛡️
Mulighed for Autoconcept Ejerskifteforsikring, som kan dække uventede reparationsomkostninger helt op til kilometertælleren siger: 300.000 km.
Vi tager gerne din bil i bytte 🔄
Hurtig vurdering og fair pris.
Levering 🚛 tilbydes, kontakt os for at hører nærmere.
🎥 Videofremvisning muligt
Hvis du ikke har mulighed for at komme og bese bilen, kan vi lave en videofremvisning for dig!
________________________________________
Bemærk ⚠️
Der tages forbehold for taste - og beskrivelsesfejl i annoncen.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 930 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 470 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Isofix |
|---|---|
| ABS-bremser | Kørecomputer |
| Airbags | Læderrat |
| Aircondition | Mørktonede ruder i bag |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| AUX tilslutning | Navigation |
| Bakkamera | Sædebetræk, stof |
|---|---|
| Centrallås | Sædevarme |
| Dæktryksmåler | Splitbagsæde |
| El-sidespejle m. varme | Stofindtræk |
| ESP / ESC | Tågelygter |
| Fartpilot | Tonede ruder |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |
| Fuldaut. klima | USB A tilslutning |
| Håndfrit til mobil | USB tilslutning |
| Højdejust. førersæde |