Hyundai Kona1,0 T-GDi Limited Edition 5d
Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2019 |
| Kilometertal | 25.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,0 km/l |
| CO2 udledning | 115 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.600 kr. / år |
| Ydelse | 120 hk/172 nm |
| Acceleration | 12,0 sek. |
| Tophastighed | 181 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.200 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
PÅ LAGER OG KLAR TIL LEVERING INDENFOR 2 HVER DAGE!!🚗
FINANSERING IGENNEM SANTANDER MED ATTRAKTIV RENTE!
💥HIGHLIGHTS PÅ BILEN💥
✅AIRCONDITON
✅LANGT PÅ LITEREN
✅BILEN LEVERES NYSYNET OG NYSERVICERET
🟢 Byttebil & Finansiering.
Taastrup Bilsalg tilbyder finansering med blot 0 kroner i udbetaling,
Vi tager gerne i mod din gamle bil uanset om standen er god eller dårlig tilbyder vi en fair pris!
BESØG OS PÅ VANDMESTERVEJ 21, 2630 TAASTRUP
ÅBNINGSTIDER
MANDAG-FREDAG 8:00-16:00
LØRDAG 10:00-13:00
SØNDAG 12:00-15:00
RING PÅ 53430902
(vi tager forbehold for tastefejl)
kørecomputer, alufælge, vinterhjul, træk, aircondition, varme i rat, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, fartpilot, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, parkeringssensor (bag), airbag, isofix, esp
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 206.218 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 361 liter |
| Vægt | 1.233 kg |
| Bredde | 180 cm |
| Længde | 417 cm |
|---|---|
| Højde | 155 cm |
| Lasteevne | 542 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 50 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
| Airbags | Isofix |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alufælge | Musikstreaming via bluetooth |
| Antispin | Nøglefri adgang |
| Bakkamera | Parkeringssensor (bag) |
|---|---|
| CD/radio | Sædevarme |
| Centrallås | Træk |
| El-ruder | Varme i rat |
| ESP / ESC | Vinterhjul |
| Fartpilot |