Hyundai i301,0 T-GDi Advanced stc. 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2022 |
| Kilometertal | 54.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 18,9 km/l |
| CO2 udledning | 121 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.520 kr. / år |
| Ydelse | 120 hk/172 nm |
| Acceleration | 11,4 sek. |
| Tophastighed | 196 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sortmetal |
Beskrivelse
🚗 VELUDSTYRET STATION CAR –– AFTAGELIGT TRÆK - UNDERVOGNSBEHANDLET!
⭐ UDSTYR (HIGHLIGHTS):
✅ Aftageligt anhængertræk kg. 1.000 kg m bremser
✅ Fabriksgaranti indtil: 27/07/2027
✅ 16" Original Alufælge - Vinterhjul
✅ Klimaanlæg m. 2 zoner
✅ Blindvinkelassistent
✅ Rat- og sædevarme
✅ Bakkamera
📖 SERVICEHISTORIK:
✔️ 31/07-2023 ved 13.759 km
✔️ 31/07/2024 ved 28.216 km
✔️ 22/05/2025 ved 43.823 km
🛡️ EKSTRA TRYGHED (TILKØB):
🔹 24 måneder Fragus garanti: 8.995 kr. (GOsafe Complete)
🔹 Undervognsbehandling: 5.699 kr.
🔧 FORDELE HOS ANDERSEN BILER:
📌 Mulighed for udvidet garanti
📌 Attraktiv forsikring i samarbejde med IF
📌 Finansiering – med eller uden udbetaling
📌 Serviceaftaler med ekstra tryghed
📌 Mulighed for ekstraudstyr
🔄 BYTTEBIL?
Send os:
📸 6–7 billeder
🚗 Nummerplade
🔢 Kilometerstand
→ Så får du hurtigt en skarp vurdering!
☕ KIG FORBI OS:
Vi byder altid på kaffe og en uforpligtende fremvisning ☕️
🕒 Åbningstider:
•Hverdage: 09.00 – 17.30
•Weekend: 10.00 – 15.00
📧 salg-holbaek@andersenbiler.dk
📞 70 23 02 20
📍 ANDERSEN BILER HOLBÆK
Klar til hurtig handel – kontakt os i dag! 👋🏻
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 250.814 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | St.car |
| Bagagerumsstørrelse | 602 liter |
| Vægt | 1.246 kg |
| Bredde | 180 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 594 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 50 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Fuldaut. klima |
|---|---|
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
| Aftageligt træk | Højdejust. førersæde |
| Airbags | Isofix |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alufælge | Læderrat |
| Android auto | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Anhængertræk, aftagl. | Musikstreaming via bluetooth |
| Antispin | Nøglefri adgang |
| Apple carplay | Nøglefri tænding |
| Auto. nødbremse | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (for) |
| Automatisk nødbremsesystem | Sædebetræk, stof |
| Bagagerumsdækken | Sædevarme |
| Bakkamera | Splitbagsæde |
| Centrallås | Stofindtræk |
| DAB radio | Tagræling |
| Dæktryksmåler | Træk |
| Delkunstlæderindtræk | Udv. temp. måler |
| El-ruder | USB A tilslutning |
| El-sidespejle | USB tilslutning |
| ESP / ESC | Varme i rat |
| Fartpilot | Vognbaneassistent |
| Fjernb. centrallås |