Hyundai i201,25 Classic 5d
Kontantpris
49.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2013 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2013 |
| Kilometertal | 99.800 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,4 km/l |
| CO2 udledning | 113 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 82 hk/121 nm |
| Acceleration | 12,7 sek. |
| Tophastighed | 168 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 850 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Denne bil kan finansieres for 0.- i Udbetaling
⭐ Leveres Nysynet & Nyserviceret
⭐ Isofix
⭐ CD / Radio
⭐ El-ruder
⭐ Usb Indgang
⭐ AUX tilslutning
kørecomputer, splitbagsæde, højdejust. forsæder, stofindtræk, centrallås, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, aux tilslutning, airbag, esp, isofix, antispin
Der tages forbehold for tastefejl
VI TILBYDER OGSÅ FORDELAGTIG FINANSIERING AF DENNE BIL MED/UDEN UDBETALING.
RING OG HØR NÆRMERE. TLF. 31 89 25 89 (TRÆFFES BEDST PÅ MOBIL)
Åbningstider
Man - Fre 10 - 17
Lørdag Lukket
Søndag 11 - 16
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 122.995 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.110 kg |
| Bredde | 171 cm |
| Længde | 400 cm |
|---|---|
| Højde | 149 cm |
| Lasteevne | 405 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 850 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Airbags | Højdejust. forsæde |
| Antispin | Isofix |
| AUX tilslutning | Kørecomputer |
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
| Centrallås | Splitbagsæde |
| El-ruder | Stofindtræk |
|---|---|
| ESP / ESC |