Hyundai i101,0 Trend 5d
Detaljer
| Modelår | 2019 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2019 |
| Kilometertal | 147.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 23,4 km/l |
| CO2 udledning | 98 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.520 kr. / år |
| Ydelse | 67 hk/95 nm |
| Acceleration | 14,7 sek. |
| Tophastighed | 156 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | Sort |
Beskrivelse
LEVERES NYSYNET OG NYSERVICERET✅
✅ - Aircondition
✅ - AppleCarPlay / AndroidAuto
✅ - Fartpilot
✅ - Multifunktionsrat
✅ - El-sidespejle
✅ - Automatisk start/stop
✅ - Isofix
kørecomputer, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, læderrat, bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. førersæde, helårshjul, tågelygter, el-sidespejle, mørktonede ruder i bag, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, automatisk start/stop, app integration, el-ruder, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, aux tilslutning, usb-a tilslutning, dab+ radio, 6 airbags, esp, regnsensor, automatisk lys, dæktryksmåler, isofix
🚘 Vi tager din bil i bytte!
Hesselager Biler
Vallensbækvej 44, 2625 Vallensbæk
📞 50 22 44 33
⏱️ Åbningstider:
Mandag - fredag: 10:00 - 17:30
Lørdag & søndag: 11:00 - 16:00
Vi tager forbehold for tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 111.018 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 252 liter |
| Vægt | 1.008 kg |
| Bredde | 166 cm |
| Længde | 367 cm |
|---|---|
| Højde | 150 cm |
| Lasteevne | 316 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 40 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 6 airbags | Helårshjul |
|---|---|
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Aircondition | Højdejust. forsæde |
| Android auto | Isofix |
| Antispin | Kørecomputer |
| App integration | Læderrat |
| Apple carplay | Mørktonede ruder i bag |
|---|---|
| Automatisk lys | Multifunktionsrat |
| Automatisk start/stop | Musikstreaming via bluetooth |
| AUX tilslutning | Regnsensor |
| Bagagerumsdækken | Sædebetræk, stof |
| DAB+ Radio | Splitbagsæde |
| Dæktryksmåler | Stofindtræk |
| El-ruder | Tågelygter |
| El-sidespejle | Tonede ruder |
| ESP / ESC | USB A tilslutning |
| Fartpilot | USB tilslutning |
| Fjernb. centrallås |