Hyundai i101,0 MPi Advanced 5d
Kontantpris
104.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2021 |
| Kilometertal | 27.500 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 20,8 km/l |
| CO2 udledning | 110 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.400 kr. / år |
| Ydelse | 67 hk/96 nm |
| Acceleration | 17,8 sek. |
| Tophastighed | 153 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 300 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth og USB - indgang, Centrallås, DAB radio, Elruder for, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Touch skærm, Metallak, Justerbart rat, Multijusterbart rat, Rat m. varme
Der medfølger
🚗 Vinterhjul
Vi tilbyder
🚗 Finansiering med & uden udbetaling
🚗 Mulighed for tilkøb: Undervognsbehandling og meget andet
🚗 Forsikring tilbud igennem Tryg Forsikring
🚗 Vi tager din brugte bil i bytte.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 117.816 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 252 liter |
| Vægt | 1.039 kg |
| Bredde | 168 cm |
| Længde | 367 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 271 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 300 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 36 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Android auto | Fuldaut. klima |
| Apple carplay | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Musikstreaming via bluetooth |
| Centrallås | Sædevarme |
| DAB radio | Udv. temp. måler |
| El-ruder | Varme i rat |
|---|---|
| Fartpilot |