Hyundai i101,0 MPi Advanced 5d
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2020 |
| Kilometertal | 109.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 20,4 km/l |
| CO2 udledning | 106 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.400 kr. / år |
| Ydelse | 67 hk/96 nm |
| Acceleration | 17,8 sek. |
| Tophastighed | 153 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
fuldaut. klima, varme i rat, sædevarme, fartpilot, bakkamera, el-sidespejle m/varme, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, usb-a tilslutning, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, armlæn, højdejust. førersæde, splitbagsæde, fjernb. centrallås, el-ruder, dæktryksmåler, førerovervågning med advarsel, automatisk nødbremsesystem, automatisk lys, isofix, 6 airbags, vinterhjul medfølger ub.
100% autotjek brugtbilsattest fra synshal medfølger 46 punkter, leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
🏠HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29🏠 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING 💰 - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE 🚖. SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. 🚘Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 📞75687611 eller salg@75687611.dk 🏠HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29🏠
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 112.917 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 252 liter |
| Vægt | 1.039 kg |
| Bredde | 168 cm |
| Længde | 367 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 271 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 36 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 6 airbags | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Apple carplay | Isofix |
| Auto. nødbremse | Kørecomputer |
| Automatisk lys | Læderrat |
| Automatisk nødbremsesystem | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Dæktryksmåler | Sædevarme |
| El-ruder | Splitbagsæde |
| El-sidespejle m. varme | USB A tilslutning |
| Fartpilot | USB tilslutning |
| Fjernb. centrallås | Varme i rat |
| Førerovervågning med advarsel | Vinterhjul |
| Fuldaut. klima |