Fiat 5001,2 Lounge 3d
Kontantpris(Engros/CVR)
34.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2010 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2010 |
| Kilometertal | 121.601 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,8 km/l |
| CO2 udledning | 111 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 69 hk/102 nm |
| Acceleration | 12,9 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 800 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
⭐Afhentningstilbud ⭐
⭐Synet 16-12-2024
⭐Tandrem og vandpumpe udskiftet 2025
0 % rente på billån
Drømmer du om ny bil? Med vores 0 % rente-kampagne på billån kommer du nemt afsted.
Du låner op til 100.000 kr. med en løbetid på op til 24 måneder – helt uden renter.
Rente: 0 %
Omkostninger (ÅOP): 6 %
Maksimal løbetid: 24 måneder
En enkel og gennemsigtig løsning, hvor du ved præcis, hvad du betaler – uden renteudgifter.
🚗 Vi tilbyder også bilforsikring med ekstra tryghed.
💰 Finansiering tilbydes – med eller uden udbetaling.
📞 Ring/Skriv: 31 71 44 99
🕒 Åbningstider:
• Man & tors: 08–16
• Tirs, ons & fre: 09–17
• Lørdag: Efter aftale
• Søndag: 11–15
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 168.992 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 840 kg |
| Bredde | 163 cm |
| Længde | 355 cm |
|---|---|
| Højde | 149 cm |
| Lasteevne | 465 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 800 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 3 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|