Audi A62,0 Avant 5d
Kontantpris(Engros/CVR)
17.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2004 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2004 |
| Kilometertal | 285.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 11,9 km/l |
| CO2 udledning | 193 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 6.800 kr. / år |
| Ydelse | 130 hk/195 nm |
| Acceleration | 10,7 sek. |
| Tophastighed | 203 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.300 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
læderindtræk, højdejust. forsæder, alufælge, træk, centrallås, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, cd/radio, parkeringssensor (bag)
ENGROS
Fin og regulær Audi A6 Avant, i den flotte sorte farve.
HIGHLIGHTS UDSTYR:
✔ Fartpilot
✔ Læderindtræk
✔ Sædevarme
✔ Anhængertræk
✔ Tandrem skiftet 2023
✔ Få bilen med hjem samme dag
Sælges engros, uden garanti eller reklamationsret. Kører og starter rigtig godt, men grundet km/årgang, sælges denne engros.
Besigtiges i Ølstykke.
Vi tager gerne imod bytte bil.
🚘 Autonoma🚘
☎️ 42321313 – ring eller sms gerne og høre nærmere.
📧 info@autonoma.dk
🏡 Skatskærvej 1, 3650 Ølstykke
🟢 Åbningstider 🟢
Mandag til fredag 10-17
Lørdag efter aftale
Søndag 11-16
** Der tages forbehold for taste fejl **
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 474.800 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | St.car |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.450 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 480 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 550 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.300 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 70 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Højdejust. forsæde |
|---|---|
| Alufælge | Læderindtræk |
| CD/radio | Parkeringssensor (bag) |
| Centrallås | Sædebetræk, læder |
| El-ruder | Sædevarme |
| Fjernb. centrallås | Træk |